Futboll: Kosova U-21 nis grumbullimin

Futboll: Kosova U-21 nis grumbullimin

Në prag të dy ndeshjeve të para kualifikuese për Kampionatin Evropian të vitit 2021, përzgjedhësi i Kosovës për  grupmoshën U-21, Rafet Prekazi ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për takimet përball Andorës dhe Turqisë./21Media