Të miturit u intevistuan nga policia

Të miturit u intevistuan nga policia

Një vajzë e moshës së mitur është raportuar se ishte duke bashkëjetuar me një person, po ashtu të moshës së mitur.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 08:00, në Skënderaj.

Policia në raporton 24 orësh, njofton se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit viktima është kthyer tek familjarët e saj.

Raportohet se i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./21Media