Juventus po dominon në fillim ndeshjen e sotme

Juventus po dominon në fillim ndeshjen e sotme

Argjentinasi 23 vjeçar Paulo Dybala e dyfishoi epërsinë e Juventusit me një gol shumë të bukur, dhe të dytin të tij në këtë ndeshje, shkruan rtv21.tv.

Goli i dytë erdhi në minutën e 22të pas asistimit të Mario Mandzukic. Duket se po ndodh e njëjta gjë që ka ndodhur në ndeshjen e parë kundër Paris Saint Germain, Barcelona nuk po mund të gjejnë asnjë rrugëdalje./21Media