Një i mitur në Prishtinë, po dyshohet se ka dhunuar viktimën fëmijë të gjinisë femërore në kryeqytet.

Kjo është bërë e ditur nga Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili rekomandon që viktima të dërgohet në IML për ekzaminim dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt dhe vazhdon të hetohet./21Media