Kur gëzimi kthehet në hidhërim

Kur gëzimi kthehet në hidhërim

Një grua humbi kontrollin e një veture të tipit “Ferrari”, vetëm pak minuta pasi e kap timonin.

Shoferja dhe pasagjerët pësuan lëndime të lehta, megjithatë makina u shkatërrua plotësisht.

Ferrari 458, kushtonte rreth gjysmë milioni paund për ta blerë. Kjo veturë u shkatërrua vetëm pak çaste pasi u larguan nga shitësit, transmeton rtv21.tv.

Makina sportive e kuqe u ndesh në një pengesë në trafik, duke goditur një BMW 4 × 4 në këtë proces.

Kamerat e trafikut në rrugën e zënë në qendër të qytetit tregojnë se gruaja papritmas shmanget nga kontrolli dhe godet një pengesë të trafikut dhe një BMW X3.

Përkundër asaj që duket të jetë një përplasje me shpejtësi të ulët, pamjet e marra nga dëshmitarët pas aksidentit tregojnë se Ferrarit 458 është shkatërruar plotësisht./21Media