Teuta publikoi një fotografi të bukur

Teuta publikoi një fotografi të bukur

Teuta Selimi është një ndër këngëtaret më të dashura të estradës. Këngëtarja me stilin dhe sharmin e saj lë nën hije shumë këngëtare, këtë e dëshmon më së miri në paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi të bukura, ku shfaqet shumë elegante, transmeton rtv21.tv

Projekti i fundit i saj është “Paranoja”, që e ka sjellë në bashkëpunim me Milot Hasangjekajn – Bigem. Ky projekt numëron mbi 2 milionë klikime./21Media