Yllka shfaqet e lumtur

Yllka shfaqet e lumtur

Shumica e njohin me rolin e “Zanës” nga seriali “Familja moderne”, bëhet fjalë për aktoren e njohur, Yllka Gashi e cila ka një simpati të madhe të publikut.

Yllka Gashi është martuar dhe është nënë e një vajze, aktualisht aktorja jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këtë ditë vikendi, Yllka bashkë me familjen e saj e ka kaluar në një vend malor, nga ku ka publikuar imazhe majft të bukura në Instagram.

Kujtojmë se, pas një pauze Yllka gjatë verës është rikthyer në aktrim përmes rolit të Fahrije Hotit protagoniste kryesore në filmin “Zgjoi” i bazuar në ngjarje të vërtetë. /Media