"Dita ime e diele është..."

“Dita ime e diele është…”

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca e cila tash e një kohë është pjesë edhe e skenës muzikore, ka treguar se si e ka kaluar të dielën, shkruan rtv21.tv

Luana ka thënë se e diela për të është ditë pushimi që shfrytëzohet për punë të tjera.

“Dita ime e diele është .. dita e pushimit që shfrytëzohet për punë të tjera”, ka shkruar Luana krahas fotografisë që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 1.6 milion ndjekës.

 

View this post on Instagram

 

Dita ime e diele eshte .. dita e pushimit qe shfrytezohet per pune te tjera 🎶💕

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Në një tjetër postim, ajo ka bërë të ditur se është duke punuar në një projekt gjigand që pritet të vijë shumë shpejt.

Ndryshe, “Ti Amo” është projekti i fundit muzikor nga Luana Vjollca. Kënga është publikuar më 2 shtator dhe deri tani numëron mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media