Afrona aktive

Afrona aktive

Modelja e njohur shqiptare, Afrona Dika si çdo herë tjetër, edhe në imazhin e fundit duket bukur.

E veshur në xhinse dhe në bluzë të bardhë, e fejuara e këngëtarit të njohur, Blerim Muharremit duket tërheqëse në selfien e fundit, në të cilën shihet me flokë të lëshuara.

Afrona është mjaft aktive në instagram, ku numëron 183 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv

Blero dhe Afrona do të martohen më 21 shtator. Ceremonia martesore e Bleros dhe Afronës do të mbahet në Shëngjin dhe do të organizohet nga Alketa Vejsiu, ndërsa, për argëtimin e mysafirëve do të përkujdesen tre emra të njohur të estradës, Ramadan Krasniqi – Dani, Sabri Fejzullahu dhe Shkurte Gashi./21Media