Imazhe të bukura të të fejuarës së Milotit

Imazhe të bukura të të fejuarës së Milotit

E fejuara e futbollistit të kombëtares së Kosovës, Milot Rashicës, Belkiz Kera organizoi kanagjeqin.

Pamje të mrekullueshme nga festa me familjarët e saj, e fejuara e Milotit publikoi në rrjete sociale, ku numëron numër të madh të ndjekësve.

Krahas pamjeve në storie, Belkizi pak më parë publikoi edhe disa imazhe tejet të bukura nga festa e saj.

E veshur me dimi dhe jelek, me fustan si dhe me dallamë, Belkizi duket tejet bukur në fotografitë që publikoi në instagram për 25 mijë e 200 ndjekësit e saj, shkruan rtv21.tv

Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë fejuar në vitin 2015, kurse tani kanë vendosur të martohen./21Media