Lola po duket shumë elegante

Lola po duket shumë elegante

Njëra ndër femrat më të komentuara të showbizit është padyshim gruaja e Daut Haradinajt, Lola Haradinaj, e cila në çdo paraqitje të saj duket e veçantë.

Me një fustan të zi dhe me një grim të lehtë, Lola po duket tejet elegante. Fustani i zi po ia thekson shumë linjat perfekte trupore, shkruan rtv21.tv

Lola dhe Dauti dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në vitin 2006. Çifti kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën./21Media