Fifi befason me përgjigje

Fifi befason me përgjigje

Artistja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi komentohet shumë edhe për jetën e saj private. Së fundi në Instagram, Fifi është pyetur nga fansat e saj se “E ka dikush çelësin e zemrës së Fifit” dhe ajo i ka befasuar fansat me këtë përgjigje, transmeton rtv21.tv

“Se di valla. Pom doket qe po”, është përgjigjur artistja shqiptare.

Ndryshe, “Akoma” është projekti i fundit i Fifit që e ka sjellë në ditëlindjen e saj./21Media