E kërcënoi nënën se do t’ia vë zjarrin shtëpisë, arrestohet i mituri

1 min read

 

Një grua nga Mitrovica dje ka raportuar në Policinë e Kosovës se djali i saj i mitur, kishte shkaktuar dhunë në familje dhe thyer gjësende në shtëpi.

Në raportin e Policisë bëhet e ditur se, i dyshuari përveç dhunës kishte kanosur viktimën se do të ia vu zjarrin shtëpisë saj.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 24 orë.

Rasti vazhdon të hetohet./21Media