"Ozlemi" e bukur dhe e lezetshme

“Ozlemi” e bukur dhe e lezetshme

Aktorja Ekin Turkmen ka qenë njëra ndër aktoret më të dashura të serialit mjaft të pëlqyer “Aci Hayat” apo “Jetë e Hidhur”.

Duke luajtur rolin e “Ozlemit”, motrës së personazhit kryesor të serialit “Mehmetit”, aktorja ka mbeldhur pas vetes numër të madh të fansave.

Në kohën kur ka luajtur te seriali “Aci Hayat”, aktorja e njohur turke ka qenë 21 vjeçare, ndërsa sot, ajo ka 35 vjet, shkruan rtv21.tv

Ndonëse, kanë kaluar 14 vjet që nga realizimi i serialit, nga imazhet që aktorja ka shpërndarë në instagram, ku numëron 84 mijë e 300 ndjekës shihet që edhe sot aktorja duket bukur dhe e lezetshme.

Ekin Türkmen është lindur në 22 gusht të vitit 1984 në Izmir, Turqi. Ajo është aktore, e njohur nga serialet “Aci Hayat” (2005), “Küçük Kadinlar” (2008), “Menekse ile Halil” (2007).

Kujtojmë që seriali “Aci Hayat” apo në shqip “Jetë e hidhur” ishte realizuar 14 vjet më parë./21Media

Foto nga përditshmëria e aktores

 

View this post on Instagram

 

bir @muhsinakgunofficial eseri🍀🌈👍❤️🦋

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

hmmm dur hatırlıcam🙄

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

tulum @feryalustastudio 🙏❤️ makyaj @selen_karabulut 🦋🍀😊 foto tabikii @muhsinakgunofficial 🍀🦋

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

perukçuluk #tbt

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

noluyobe

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

#tbt

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

rarrr 🦁

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on

 

View this post on Instagram

 

#tbt

A post shared by ekin turkmen (@ekinturkmen) on