Aktorja tani nënë e tre fëmijëve

Aktorja tani nënë e tre fëmijëve

“Trashulluqja e bukur” ishte një ndër serialet më të shikuara në vendin tonë, shkruan rtv21.tv

Shikuesit e këtij seriali sigurisht ende i mbajnë mend personazhet kryesore të këtij seriali, ”Valentinën” dhe ”Oreston” të cilët me këto role rrëmbyen vëmendje të madhe.

”Valentina” ishte një vajzë e ëmbël,  por në mbipeshë e cila dashurohet në Oreston, një djalë shumë i pashëm dhe ky i fundit dashurohet pas saj.

Roli i ”Valentinës” është luajtur nga aktorja, Natalia Streignard e cila tani është 48 vjeçare. Ajo  është e martuar dhe ka tre fëmijë.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të aktores nga përditëshmëria e saj. /21Media