Projekte të veçanta për 14 shkurt

Projekte të veçanta për 14 shkurt

14 shkurti për të dashuruarit nuk është thjesht një datë në kalendarë. Kjo ditë simbolizon dashurinë dhe vëmendjen me të madhe ndërmjet çifteve. Disa prej të dashuruarve këtë datë kujdesën që ta veçojnë me dhurata të ndryshme,  dhe të tjerët me diçka përtej kësaj.

Kur jemi te kjo e fundit, artistë të njohur të skenës kanë vendosur që në po këtë datë të publikojnë projekte të reja muzikore si dhuratë për fansat e tyre.

Jehona Sopi, Alban Skënderaj, Capital T, Mozzik, Buraku me grupin Fama si dhe Ronela Hajati janë këngëtarët që këngët e tyre me tema të dashurisë do t’i publikojnë të premten. /21Media

 

View this post on Instagram

 

Coming soon #jenaDashtë 14.02.2020

A post shared by Jehona Sopi (@jehonasopiofficial) on

 

View this post on Instagram

 

14.02.2020 ⏰ 10:00 🌹❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

 

View this post on Instagram

 

A ki mi thon najkujt “Je T’aime” ? Me 14.02.20 ne ora 14:02 e ki mundesine 💌

A post shared by Capital T (@truekapo) on

 

View this post on Instagram

 

Për të dashuruarit .. #comingsoon 14 Shkurt ❤️ @vello.tv @norikuka @filizaoskakaq @kreshnikavdiu 📝 @ardiankastratimusic 🎹

A post shared by BV (@burak.vehapi) on

 

View this post on Instagram

 

Who’s ready? Coming soon Friday/ 14.02.2020 -Genjeshtar je -Pare 🎀 @imaginefilms @tull_productions @onima.co @keymanagement1

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on