Dafina Zeqiri dhe Loredana Zefi janë dy artistet guximtare sa i përket ndryshimit të stilit të flokëve. Veç stilit, ato në flokët e tyre kanë provuar edhe ngjyra të ndryshme.

Këto ndryshime të tyre më së miri mund t’i shini në Instagram ku dyshja tregohen mjaft aktive, shkruan rtv21.tv

Këto ndryshime si Dafina ashtu edhe Loredana zakonisht i bëjnë për realizimin e ndonjë videoklipi si dhe ka raste kur ato përdorin paruke. Por pa dyshim ato duken gjithmonë bukur./21Media