Reperi i njohur Fero dhe modelja e njohur Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet shumë të komentuar të showbizit shqiptar.

Së fundmi, Arbenita e cila është shumë aktive në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet pranë Feros.

Pyetjes së një ndjekëse në Instagram se a është shtatzënë i është përgjigjur Arbenita.

“A je shtatzënë a?”, ishte pyetja të cilës modelja iu përgjigj shkurtimisht: “Jo”.

Emri i Fero dhe Arbenitës në mediat rozë është përmendur disa herë për ndarje dhe bashkim./21Media