E quajti shtrigë, si po e pret ish vjehrra rikthimin e Shakirës në Barcelonë

U bë e ditur se Shakira u kthye në Barcelonë të Spanjës, në shtëpinë e saj të mëparshme, e shoqëruar nga fëmijët e saj Milan dhe Sasha , të cilët do të kalojnë pushimet me babain e tyre Gerard Piqué . Nga ana e saj, thuhet se këngëtarja ka shkuar për të parë Leëis Hamilton , me të cilin përflitet për një lidhje romantike.

Siç mësohet, Monserrat Bernabeu , nëna e futbollistit , ka pasur një marrëdhënie të keqe me këngëtaren , në fakt pas prishjes martesore të tyre , janë bërë publike video që tregojnë marrëdhënien e keqe të zonjës me ish nusen e saj. Madje u zbulua se ai e quajti atë një shtrigë. Në shenjë hakmarrjeje, Shakira ka vendosur një imazh, pikërisht, të një shtrige në drejtim të shtëpisë së vjehrrës së saj, duke qenë se ishin fqinjë, përcjell portali rtv21.tv

Tashmë që e famshmja është kthyer në tokën spanjolle, zbulohet reagimi i Bernabeut për këtë vizitë. “Shakira tashmë është instaluar përsëri. Keni frikë se do ta vejë sërish shtrigën drejt shtëpisë?”, u pyet ajo nga një gazetar.

Zonja u kap pranë shtëpisë së saj teksa ecte me një nga kafshët e saj shtëpiake; Pavarësisht këmbënguljes së gazetarit, gruaja e veshur me pantallona ngjyrë të çelur, një xhaketë lëkure dhe syze të errëta, vazhdoi rrugën pa ngritur kokën. Nxitoi rrugën dhe mori qenin në krah, për të hyrë së bashku në shtëpinë e tij.

Për momentin nuk dihet se sa do të qëndrojë Shakira në tokat spanjolle; megjithatë duket se ajo po kalon një kohë të mirë me miqtë dhe romancën e saj të supozuar. /21Media

Back to top button