Policia informoi sot se dje janë arrestuar dy persona në Prizren, sepse kanë rrahur një grua.

Janë arrestuar dy te dyshuar  meshkuj kosovarë (babë e djalë) vjehri dhe bashkshorti, pasi që të njëjtit kanë ushtruar dhunë fizike ndaj viktimes femer  kosovare, e njëjta ka pranuar tretman mjeksor në Spitalin e Prizrenit.”, njoftoi policia.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje./21Media