Dje në Istog është arrestuar një i dyshuar sepse kishte ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij dhe e kishte larguar prej shtëpisë.

“I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.”, thuhet në njoftimin e policisë./21Media