Djali i Afërditës shkëlqeu në maturë

Djali i Afërditës shkëlqeu në maturë

Jemi gati në përfundim të valës së maturantëve me fotografitë e së ciilëve janë mbushur rrjetet sociale.

Sivjet edhe shumë fëmijë të figurave publike ishin maturant, e në mesin e tyre edhe djali i këngëtares së njohur ,Afërdita Demaku, Shqiprim Janova, shkruan rtv21.tv.

Ky i fundit mbrëmë ka përfunduar shkollën e mesme të muzikës, “Prenk Jakova”- Prishtinë.

Afërdita kishte dalë për ta përcjell djalin e saj të cilit bashkë me maturantët e tjerë i ka uruar suksese.

Afërdita është nënë e dy fëmijëve Shqiprimit dhe Donjetës, e cila po ashtu ka filluar karrierën e saj në muzikë./21Media