Këngëtarja Dhurata Ahmetaj është në përfundim të videoklipit të këngës së saj më të re

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj është në përfundim të videoklipit të këngës së saj më të re

Dhurata ka gati projekti e saj më të ri mirëpo nuk ka shpalosur ende detaje nga ky projekt, se si do të titullohen projekti dhe a do të ketë videoklip, shkruan rtv21.tv

Dhurata ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt për fansat e saj dhe mbetet të shihet se kur do të marr dritën e gjelbërt ky projekt i realizuar nga këngëtarja që të publikohet./21Media