Dafina Zeqiri aktualisht është duke shijuar suksesin e dy projekteve të publikuara në muajin korrik.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin me Ledrin dhe Lumi B “Aman” dhe “La Vida”,me reperin suedez, Gee Dixon.

Por, Dafina duket se nuk do të ndalet me kaq këtë verë. Këngëtarja e dashur për publikun njoftoi se së shpjeti do të publikohen edhe dy këngë të reja, shkruan rtv21.tv

“Million Dollar” dhe “Zili-zili” titullohen këngët që pritet të publikohen së shpejti. /21Media 

 

View this post on Instagram

 

Mhhh…. Korriku nice veq Gushti 😋 #milliondollar #zilizili

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on