Kërthiza e Kendall duket e çuditshme

Kërthiza e Kendall duket e çuditshme

Jemi mësuar që modelen e njohur Kendall Jenner ta shohin gjithmonë të thjeshtë në daljet e saj publike, ose edhe në fotot që ajo poston në rrjetet sociale.

Mirëpo si duket ajo është ndikuar nga motrat e saj dhe ka filluar të përdor photoshop-in.

E këtë më së miri e dëshmon edhe një fotoja më poshtë ku kërthiza e Kendall duket e çuditshme.

Komente të shumta ka marrë nga fansat e saj Kendall të cilët e kanë këshilluar të mos bëhet si motrat e saj false./21Media