Kështu bëri iftar sot Majku

Kështu bëri iftar sot Majku

Jemi në muajin e shejtë të Ramazanit në të cilin besimtarë të fesë islame agjërojnë nga agimi deri në mbrëmje.

E këtë rit si duket po e mban edhe reperi i njohur shqiptar, Kastriot Rexha- Majk. Ai sonte ka publikuar një fotografi në Instagram teksa ka shihet se është duke ngrënë iftar, shkruan rtv21.tv.

“Iftari…ju boftë mirë… Zot fale”, ka shkruar Majk.

Reperi aktualisht është duke e shijuar suksesin e këngës “Pasha jetën” të cilën e realizoi bashkë me Captial T. Kënga u publikua në fillim të marsit dhe aktualisht ka mbi 19 milionë klikime në Youtube./21Media