Ka filluar të pëlqehet kënga e re nga Dhurata Dora dhe Lumi B

Ka filluar të pëlqehet kënga e re nga Dhurata Dora dhe Lumi B

Pardje Dhurata Dora dhe Lumi B publikuan bashkëpunimin e tyre me titull “Simpatia”.

Kënga është përpunuar nga ajo origjinalja të cilën Edona Llalloshi e këndonte para 20 viteve, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Lumi B ka publikuar një video në të cilën shihet një ndërkombëtar i cili po argëtohet dhe po i pëlqen kënga e re e dyshes.

Mbetet të shihet nëse kjo këngë do të dëgjohet dhe do të bëhet e famshme tek ndërkombëtarët tjerë./21Media

#simpatia 😂

A post shared by LumiB (@lumib) on