Inva Mula flet për RTV 21 për dy projekte të reja

Inva Mula flet për RTV 21 për dy projekte të reja

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Inva Mula, flet për Radiotelevizionin 21. Aktivitete artistike edhe në kohë pandemie.  Tregon detaje për këngën “Shqipëri o vendi im”, projekt i përbashkët me 50 artistë të tjerë si dhe për iniciativën “Një kafe si flutur” për t‘i dalë në ndihmë  sistemit shëndetëor të Kosovës.

Veçojmë pjesë të intervistës me Inva Mulën, realizuar nga kolegia Edonea Demiqi-HAXHIU./21Media