Ademi: FFK e gatshme për rifillimin e garave

Ademi: FFK e gatshme për rifillimin e garave

Pas më shumë se dy muaj pezullim, futbolli kosovarë do të rikthehet javën e ardhshme me ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Kryetari i FFK-së Agim Ademi ka folur në detaje rreth përgatitjeve për rifillimin e kampionatin, si dhe zhvillimin e ndeshjeve të mbetura deri në fund të këtij sezoni.(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media