Javën e ardhshme do të mbahet dasma e çiftit të mirënjohur

Javën e ardhshme do të mbahet dasma e çiftit të mirënjohur

Producenti dhe tekstshkruesi i mirënjohur, Arbër Gjikolli, apo siç njihet si Big Bang, po i jep fund beqarisë. Ai dhe e fejuara e tij, Blerina Bokshi, do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë javën e ardhshme, më 5 tetor.

Dasma e tyre do të mbahet në Garden Events në Prishtinë, aty ku u mbajt edhe dasma e vëllait të tij, reperit Gjiko dhe e Elitës, transmeton rtv21.tv

E bukura Blerina ka organizuar edhe festën e beqarisë dhe ka publikuar disa imazhe të bukura.

 

View this post on Instagram

 

Friends bring happiness, my squad brings the 🍾😎 #TEAMBRIDE #RideOrDie #squadgoals ♥️

A post shared by Blerina Bokshi (@blerinabokshi) on

Kujtojmë se Arbër Gjikolli është një nga producentët më të suksesshëm të muzikës moderne shqiptare./21Media