Krenari!

Krenari!

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Rita Ora, është shpallur këngëtarja më e klikuar e vitit 2018, ndërsa dy këngët e saj më të dëgjuarat në Top 10.

Artistja shqiptare ndau lajmin me fansat e saj përmes rrjetit social Instagram.

“Rezultatet janë të mahnitshme! Artistja e katërt më e klikuar dhe 2 këngët më të dëgjuara të vitit 2018. E nderuar.”, shkroi ajo.

“Ritual” mban titullin projekti i fundit i artistes shqiptare, që erdhi vetëm në versionin audio./21Media