Leonita publikoi një imazh të ëmbël me bashkëshortin

Leonita publikoi një imazh të ëmbël me bashkëshortin

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Që kur e kumtuan lajmin, e gjithë vëmendja e mediave rozë është te çifti i mirënjohur.

Sot, gruaja e futbollistit solli një imazh të ëmbël, ku ata shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“Familja”, shkroi ajo krahas fotografisë, transmeton rtv21.tv

Graniti dhe Leonita u martuan në korrik të vitit 2017./21Media