Megjithatë thotë se i vjen keq

Megjithatë thotë se i vjen keq

Aktorja e njohur turke, Nurgul Yesilcay edhe pse ka kaluar të 40-tat bukuria e saj është për t’u admiruar. Mirëpo me kalimin e viteve “Sulltanesha Kosem” ra në grackën e ndërhyrjeve estetike.

Fansat vërejten së fytyra e saj kishte ndryshuar, ose thënë më qartë ishte mbushur me botox, shkruan rtv21.tv

Këtë e ka pranuar vet aktorja për mediat turke, ajo madje ka thënë se është penduar për këtë akt.

“Ishte diçka që nuk e kisha bërë kurrë më parë. E bëra…por më vjen keq.”, ka thënë ajo.

Kujtojmë se bukuroshja turke njihet  tek ne edhe për shumë role në telenovela, së fundmi si “Gylseren” tek “Parmamparca”, dhe si “Sulltanesha Kosem” tek seriali më të njëjtin titull./21Media