Bërveniku në lidhje direkte nga karantina

Bërveniku në lidhje direkte nga karantina

Aktori i mirënjohur shqiptar, Edon Bërveniku ka folur për projektin e ri, për të cilin po punohet intensivisht tash e disa kohë. Bërveniku tha se regjisor është Alban Zogiani, producent Osman Azemi dhe skenarist Auron Miftari. Tha se po munohen me sjellë diçka të mirë.

Sa i përket projektit paraprak tha se janë të kënaqur, megjithëse po provojnë me sjellë diçka interesante./21Media