Edona po duket shumë bukur

Edona po duket shumë bukur

Njëra ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, Edona Llalloshi, është ndër femrat më të komentuara të estradës. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe përgjatë këtyre viteve ajo bëri ndryshime të shumta në stilin e flokëve, të cilat i ngjanë shumë asaj.

Edhe së fundi befasoi fansat e saj, preu flokët dhe po duket shumë bukur.

“Flokët e shkurta, por s’më intereson”, shkroi ajo krahas videos, transmeton rtv21.tv

Vlen të theksohet se këngëtarja në çdo paraqitje të saj duket elegante, njejtë si edhe në videoklipin e saj të fundit, me titull “U bo çka u bo”. Këtë projekt e publikoi më 24 qershor./21Media