Këngëtarja Edona Llalloshi vitin e ri e ka pritur e lumtur bashkë me familjen e saj. Kjo shihet nga disa imazhe që artistja i ka publikuar në instagram për ndjekësit e saj të shumtë.

Ajo ka uruar shëndet dhe mbarësi për të gjithë. E veshur thjesht dhe bukur, Edona duket e qeshur e rrethuar nga personat më të dashur të saj.

Ndryshe, “5 minuta” titullohet kënga e fundit e Edona Llalloshit, të cilën e ka publikuar më 11 dhjetor./21Media