Edona Llalloshi është njëra nga këngëtaret më të dashura të estradës shqiptare e cila është gjithnjë aktive me projekte të reja muzikore të cilat priten mirë nga fansat e saj.

Sa i përket familjes 40-vejçarja shtë martuar në vitin 2012 dhe ka dy fëmijë, një vajzë me emrin Doa dhe një djalë me emrin Nur.

Veç angazhimeve që ka në punë Edona, është edhe një nënë e përkushtuar për fëmijët e saj, shkruan rtv21.tv

Edona përmes dy fotografive që i ka publikuar në Instagram, tregoi se po kalon kohë të mirë me djalin. /21Media