Një këngë ritmike nga Edona

Një këngë ritmike nga Edona

Këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi, ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Ditën e Hane”, shkruan rtv21.tv

Muzika dhe teksti janë punuar nga Ilir Berani, ndërsa orkestrimin e ka bërë Miti Geci.

Videoklipin e këngës “Ditën e Hane” e realizoi produksioni EMF Creative./21Media