Balada e re nga Edona

Balada e re nga Edona

Këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi ka publikuar projektin e ri muzikor, të titulluar “Pa ty”. Kjo këngë është publikuar vetëm në “Premier Songs” dhe aty mund të dëgjohet pasi ta shkarkoni aplikacionin përmes App Store ose Google Play.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Arsim Bunjaku, për orkestrimin Florent Boshnjaku, ndërsa për anën vizuele është përkujdesur produksioni EMF Creative.

 

View this post on Instagram

 

OUT NOW! Shkarko aplikacionin ne App Store ose Google play me emrin “Premier Songs” audio dhe video full version

A post shared by Edona Llalloshi (@edonallalloshi) on

Edona si gjithmonë edhe kësaj here ju ka freskuar me një baladë të bukur. Mbetet të shihet se sa do të pëlqehet./21Media