Edona e zonja në gatim

Edona e zonja në gatim

Këngëtarja e njohur shqiptare, Edona Llalloshi ka treguar se çka ka gatuar sot për drekë, shkruan rtv21.tv

Një rrjetin social Instagram, ku është shumë aktive, Edona ka ndarë me ndjekësit e saj,  një video ku shihet në furrë pitja që ka gatuar.

Edona duket të jetë e zonja në ushqimet tradicionale shqiptare.

Ndryshe, “U bo çka u bo” është projekti i fundit muzikor që Edona ka sjellë. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi 700 mijë klikime në Youtube./21Media