Edona uron për Ditën e Fëmijëve

Edona uron për Ditën e Fëmijëve

Edona Llalloshi, një këngëtare dhe nënë e përkushtuar, ajo sot ka ndarë një urim të veçantë më rastin e një Qershorit, Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve.

Këngëtarja në rrjetin social “Instagram” ka postuar një fotografi të dy fëmijëve të saj të cilës ia ka lënë një shkrim.

“1 Qershori feasta e gëzimit e shpresës e besimit. Uroj që çdo Prind ta shijojë këtë ditë në një të ardhme të afërt” janë fjalët e saj, shkruan rtv21.tv.

Edona Llalloshi, ka kohë që nuk është aktive në skenën muzikore, siç duket ajo iu është përkushtuar fëmijëve./21Media