Lille pritet që ta shesë lojtarin këtë verë

Lille pritet që ta shesë lojtarin këtë verë

Liverpooli dhe United po përballen me njëri-tjetrin për lojtarin e Lille, Nicholas Pepe. Lille pritet që ta shesë lojtarin këtë vërë dhe tri ekipe po interesohen për lojtarin.

Pepe po pritet që të transferohet në Liverpool ose United, mirëpo edhe dy klubet evropiane kanë shprehur interesim për të. Inter e Atletico po dëshirojnë ta kenë në ekip 24-vjeçarin. Atletico ka hyrë në garë për të blerë lojtarin, pasi Griezman duket se do të transferohet në Barcelonë. Interi po dëshiron ta bëjë një ekip me të fortë me trajnerin e ri Antonio Conte, të cilët po mundohen ta fitojnë Seria A sezonin e ardhshëm.