Maldini dhe djemtë e tij të prekur me koronavirus

Maldini dhe djemtë e tij të prekur me koronavirus

AC Milan ka marrë vendim t’i vendosë në karantinë të gjithë lojtarët dhe stafin, për shkak se Maldini dhe djemët e tij dolën pozitiv me Covid-19.

Italia është epiqendra e koronavirusit në Evropë me mijëra të vdekur./21Media