Po vijnë shumë projekte të reja nga Fifi

Po vijnë shumë projekte të reja nga Fifi

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi ekskluzivisht në “1 Kafe prej Shpisë”, bëri të ditur se së shpejti priten projekte të reja nga ajo. Fifi deklaroi se do të bashkëpunojë edhe me një emër të njohur të skenës, me Young Zerkën.

“I kam dy bashkëpunime, një këngë vetë. Një bashkëpunim është me një artist të ri, e ka emrin Jonis. Si dhe bashkëpunimi tjetër me Young Zerkën, si dhe një bashkëpunim tjetër dhe një këngë vetë”, deklaroi Fifi./21Media