Ekskluzive, pamje nga fejesa madhështore e djalit të Mihrijes dhe Naimit

Në ceremoninë e organizuar për fejesën e djalit të Naimit dhe Mihrijes, Platorit nuk mungojnë fytyrat publike.
Portali rtv21.tv ka siguruar pamje nga kjo festë, ku shihet se të pranishem janë edhe Shkurte Fejza, Ilir Shaqiri, Shyhrete Behluli dhe disa emra tjerë të skenës shqiptare.
Festa po zhvillohet në një nga sallat e dasmave në periferi të Prishtinës./21Media

 

Back to top button