Kresha mohon lajmet për fejesë

Kresha mohon lajmet për fejesë

Sot në disa media u raportua se reperi i njohur nga Kosova, MC Kresha është fejuar. Por një gjë e tillë është mohuar nga vet reperi.

Ai ekskluzivisht për portalin rtv21.tv ka thënë se një gjë e tillë nuk është e vërtetë.

“Jo s’jom feju! Rren osht!”, ka thënë ai.

Reperi është pyetur se a është në lidhje,  por për një gjë të tillë ka hezituar të përgjigjet.

Projekti i fundit muzikor i Kreshës është kënga “Rick Ross”, në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Llunin./21Media