Eleni më atraktive se asnjëherë

Eleni më atraktive se asnjëherë

Eleni Foureira, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor të titulluar “Yayo”.

Në videoklipin e këngës, këngëtarja shqiptare me karrierë në Greqi, shihet duke bërë në disa skena vallëzime sensuale dhe atraktive.

Për muzikën e “Yayo” është përkujdesur vetë Eleni në bashkëpunim me Claydee, kurse për tekstin i kanë ndihmuar Andy Nicolas, Claydee, dhe Kareem.

Videoklipi i realizuar nga “Sweetspot Production”, ka arritur të klikohet mbi 230 mijë herë në kanalin YouTube./21Media