Këngëtari i njohur shqiptar, Elgit Doda, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Vetëm”.

Tekstin e  këngës e ka shkruar vet këngëtari në bashkëpunim me Alban Kondin, ndërsa miksimin dhe masterizimin e kësaj kënge e ka bërë Marenglen Boja.

Për videon Elgit Doda ka bashkëpunuar Andi Allkon./21Media