Këngëtari i njohur shqiptar, Elgit Doda ka shfrytëzuar Instagramin për ta uruar bashkëshorten e tij për ditëlindje.

Moderatorja e njohur, Klea Huta sot feston ditëlindjen e 27-të, shkruan rtv21.tv

Në urimin e ditëlindjes, Elgiti e ka quajtur Klean si gruan dhe mamin më të mrekullueshme.

“Gezuar ditelindjen grua&mami me e mrekullueshme ne bote ,te duam un dhe Kridi ”, ka shkruar Elgiti./21Media 

 

View this post on Instagram

 

Gezuar ditelindjen grua&mami me e mrekullueshme ne bote ,te duam un dhe Kridi ❤️ @kleahuta

A post shared by GITI (@elgitdoda) on