Këngëtarja e mirënjohur, Eli Fara ka shumë vite që është pjesë e skenës muzikore, shkruan rtv21.tv

53-vjeçarja e cila gjithmonë tregohet shumë e kujdesshme me paraqitjen e jashtme andaj edhe pamja nuk e tregon moshën reale të saj, ka publikuar një fotografi të shkrepur në vitin 1989.

Në këtë foto nostalgjike këngëtarja pranoi komente dhe pëlqime të shumta.

Kujtojmë se, Eli në muajin dhjetor të vitit 2019, Eli Fara mori pjesë në Festivalin e 58-të bë Rtsh me këngën “Bohém”, në bashkëpunim me Stresin. /21Media